• Slider 8

Właściowości

Trwałe:

Powierzchnia blatów ULTRAFIT jest odporna m.in. na wysokie temperatury, uderzenia, zarysowania, oraz gorącą parę. W przeciwieństwie do blatów z naturalnych materiałów, tj. kamień lub drewno, ich powierzchnia nie wymaga impregnacji. Blat gotowy jest do użytku zaraz po zamontowaniu.

 

Wilgocioodporne:

Zarówno rdzeń, wierzch jak i spód blatów wykonane są z materiałów wilgocioodpornych, natomiast krawędzie szczelnie oklejone obrzeżem ABS za pomocą kleju PUR, dzięki czemu blaty ULTRAFIT mogą być z powodzeniem stosowane w okolicy zmywarek, zlewów, w łazienkach, gabinetach SPA, szatniach basenowych, jak również w innych pomieszczeniach o podwyższonych parametrach wilgotności.

 

Wytrzymałe:

Wykonane na wyjątkowo wytrzymałej płycie konstrukcyjnej P5, która wykorzystuje technologię stosowaną w budownictwie.

 

Odporna powierzchnia:

Pokryte laminatem HPL, odpornym na zabrudzenia, zarysowania oraz działanie światła.

 

Łatwe w obróbce:

W porównaniu do kamieni, spieków czy konglomeratów blaty ULTRAFIT są znacznie lżejsze i wyjątkowo łatwe w obróbce. Jako że ich rdzeń stanowi płyta wiórowa, do obróbki wystarczą standardowe narzędzia stolarskie.

 

Gotowe do montażu:

Długie krawędzie wykończone obrzeżem ABS w kolorze blatu.

 

Wielofunkcyjne:

Dzięki swojej konstrukcji mogą być stosowane również jako blaty stołów, biurek, ścianki przyblatowe, okładziny ścian, fronty meblowe oraz nogi wysp kuchennych.

 

Konkurencyjne cenowo:

Konkurencyjne cenowo w stosunku do blatów z materiałów naturalnych takich jak kamienie, spieki czy konglomeraty.

 

Bezpieczne:

Posiadają Świadectwo Jakości Zdrowotnej i są bezpieczne w kontakcie z żywnością.

 

Antybakteryjne:

Posiadają certyfikat międzynarodowej instytucji certyfikującej GFPS, świadczący o ich wysokich właściwościach antybakteryjnych. Na ich powierzchni, bakterie nie namnażają się, a ich liczba w ciągu 24 godzin zmniejsza się o 99,9%.

 

Higieniczne:

Powierzchnia blatu ULTRAFIT nie wymaga szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Do jej czyszczenia nadaje się większość standardowych środków czyszczących dostępnych na rynku.

 

Ekologiczne:

Drewno pozyskiwane do produkcji pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych źródeł.