Wiadomości
  • Partner firmy FGV

    Firma EBAN została autoryzowanym partnerem firmy FGV....

  • K-Koźle nowy punkt

    W dniu 18-11-2013 został otwarty nowy punkt firmy Eban w Kędzierzynie Koźlu

  • Skrzydła drzwiowe

    Informujemy, że od dnia 02.09.2013 w ofercie firmy Eban pojawia się możliwość zamawiania gotowych skrzydeł drzwiowych.


Newsletter dla Ciebie
Odwiedziny
Dzisiaj: 101
Wszystkie: 1231623

Plyta MFP

Płyty budowlane » Plyta MFPMOCNA. Postaw na wytrzymałość!

MFP® to innowacyjna, wielofunkcyjna płyta drewnopochodna, szeroko stosowana w pracach budowlanych i remonto-wych oraz jako ciekawy materiał wykończeniowo-dekoracyjny. M
a cechy litego drewna, jest wygodna w montażu i obróbce, nie wymaga stosowania profesjonalnych maszyn ani urządzeń. Właściwości użytkowe, fizyko mechaniczne oraz dekoracyjne płyty doceniają zarówno architekci i projektanci a także indywidualni inwestorzy, wykonawcy budowlani i dekarze.
FUNKCJONALNA.
Postaw na technologię idealnie łączącą nowoczesność z naturą!
Płyta MFP® wytrzymuje obciążenia nawet do 20 MPa oraz praktycznie nie odkształca się pod wpływem wilgoci. Szanuj swój czas! Płyty MFP® są bardzo wygodne w montażu, co znacznie skraca czas pracy. Oszczędzaj! Jest to rozwiązanie zdecydowanie tańsze niż tradycyjne technologie budowlane. Stwórz dobry klimat! Drewno jest znakomitym izolatorem cieplnym i akustycznym! Chroni przed hałasem, chłodem... i wysokimi rachunkami za ogrzewanie. Płyta MFP® spełnia najbardziej rygorystyczne atesty higieniczne!

PRAKTYCZNA.
Postaw na szeroką gamę zastosowań!
Do poszyć dachowych! Płyta MFP® charakteryzuje się wyjątkowo wysoką przyczepnością, co jest istotne przy układaniu papy czy dachówki. Do szalunków! Specjalna płyta MFP® do szalunków pozwala uzyskać estetycznie równą powierzchnię. Jako materiał dekoracyjny! Gładka powierzchnia płyty, jej naturalny kolor drewna oraz prostota montażu i obróbki czynią MFP® idealnym materiałem do budowy oryginalnych regałów, stolików lub innych elementów zabudowy wnętrza.