Newsletter dla Ciebie
Odwiedziny
Dzisiaj: 843
Wszystkie: 1253483

Partnerzy

STRONA GŁÓWNA » Partnerzy

 

ALUPROFIL

Firma Aluprofil zajmuje się produkcją aluminiowych systemów do szaf wnękowych. W swojej ofercie posiada systemy dostosowane do wypełnień o grubości 4mm, 4,5mm, 6mm, 10mm, 16mm oraz 18mm. W ofercie znajdą Państwo również system Kreator przeznaczony do montażu różnego rodzaju konstrukcji (garderoby, boksy biurowe, stoiska itp.) z wykorzystaniem płyty 18 mm.

PFLEIDERER

PFLEIDERER POLSKA - producent płyty laminowane, blaty robocze, plyty HDF.

BLUM

BLUM POLSKA - zawiasy, systemy szuflad, podnośniki do klap.

HRANIPEX

HRANIPEX POLSKA - Obrzeża ABS dopasowane do płyt PFLEIDERER. Firma Hranipex jest jednym z kluczowych producentów i dostawców obrzeży meblowych w Europie. Poza szeroką gamą obrzeży firma posiada również w swojej ofercie kleje topliwe, dyspersyjne, montażowe i konstrukcyjne oraz środki do czyszczenia i urządzenia rozpryskujące pomocne przy naklejaniu części meblowych.

HÄFELE

HÄFELE - Technika okuć meblowych.

PEKA POLSKA

PEKA POLSKA - ergonomia w kuchni, producent koszy, carg. Firma Peka w swojej ofercie między innymi posiada nowatorskie rozwiązania wyciągów wysokich i podblatowych przez inteligentne rozwiązania do szafek narożnych, aż po praktyczne systemy segregacji odpadów, podnoszą komfort pracy w kuchni.

 

 

REHAU POLSKA

REHAU POLSKA - Rozwiązania dla przemysłu meblowego. Firma REHAU jest wiodącym producentem i dostawcą innowacyjnych rozwiązań systemowych, mających zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu meblowego, w handlu i rzemiośle. W ramach programu EXPRESS COLECTION firma posiada szeroki wybór produktów i usług serwisowych. Program EXPRESS COLECTION firmy REHAU oferuje szerokie spektrum w zakresie: obrzeży meblowych i narzędzi RAUKANTEX, systemów żaluzji meblowych RAUVOLET, tworzywa mineralnego RAUVISIO, systemów listew przyblatowych RAUWALON oraz innych.

SEVROLL
Firma SEVROLL 
- Producent systemów drzwi przesuwnych, składanych, rozwieranych i przejściowych. Podstawowymi zaletami systemów Sevroll jest nie tylko oryginalne wzornictwo, doskonała ergonomia i perfekcyjne wykonanie, lecz również łatwość montażu i uniwersalność.

ZOBAL
ZOBAL
 - Aluminiowe rozwiązania do mebli. Firma posiada w ofercie drzwi meblowe, fronty szuflad, listwy do postformingu, nóżki, podstawy do mebli oraz wiele innych akcesoriów. Interesującym rozwiązaniem jest system ścienny, charakteryzujący się łatwością montażu i funkcjonalnością przeznaczony do zabudowy w płycie meblowej oraz do glazury.

Wireli
Wireli
- Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości metalowych koszy, szaf Cargo, koszy odpadkowych, systemów szufladowych wraz z organizerami oraz oświetleniem LED. Rozwiązania te pozwalają zapewnić komfort we wszystkich strefach mieszkania : kuchni, łazience,salonie, i sypialni.

 

Strony: